אתרים תמונות קניות השוואת מחירים
מבוגרים השוואת מחירים הכרויות אינדקס אתרים תא דואר סלולר דוגמניות פורומים אנשים חיפוש הורדות
     מועדוני מעריצים - סרטים      שארוק קחאן בהנהלת: Administrator | הודעת מנהל | נפתח בתאריך: 09-11-2005 
כולם/ן להתפקד

שלום אספיר

08-02-2008

ראיתי שיש לנו חברים/ות חדשים/ות בפורום אז בואו נעשה לנו מן התפקדות כזאת

כל אחד יספר על עצמו מעט

שם:?

מהיכן בארץ:?

איך התאהב בתעשיה ומיהו/י השחקן/נית האהובים עליו והסרט שעשה לכם/ן

את זה

ספרו ...

שלום אספיר

08-02-2008

אני ראשון

אני שלום בן 27 מירושלים של זהב

רואה סרטים הודים מגיל 9 בערך

מכור לתעשייה בגלל המלך הבלתי מעורער אמיטב בצ'אן

שבלעדיו אף אחד בעולם לא היה יודע שיש דבר כזה קולנוע הודי

לגבי סרטים אהובים אני יחלק את זה כך

כל הקאלסיקות של אמיטב נאסיב,אמאר אקבר אנטוני,מארד,קולי,תופאן ועוד...

הם בשבילי עמודי התווך של הקולנוע ההודי

אך בשנות ה-2000 מישהו שומר עליי עומד בראש

לאחר מכן קאבי קושי,מוהבטיין,בלאק,משהו זז בלב ,ויר זארה,אולי לא יהיה מחר

אפשר לומר אמיטב ושארוק צועדים בראש בבטחה

אמיטל

08-02-2008
אחלה רעיון כל הכבוד. אני מיטל מורן מרמת גן בת 33 ,גרושה עם 2 בנים מדהימים, רואה סרטים הודים מגיל ינקות. בעצם הכל התחיל מההורים, גרנו בלוד ובאופן קבוע ההורים שלי ראו סרטים בערבית טורקית והודית...אחים שלי ואני נקשרנו רק להודית ובמשך 10 שנים דיי היינו מקובעים על כמות מעטה של סרטים חשבנו שאין בארץ יותר סרטים..כשראיתי את קבי חושי קבי רם (אחרי ששנים חרשתי על דון ואמר אקבר אנטוני וחשבתי שאמיטב יישאר צעיר לנצח)...בכיתי מרוב התרגשות שראיתי את אמיטב מבוגר וחתיך ברמות על. את שארוק אחותי הכירה לי (היא איתנו בפורום בשם ליאת חאן)...היא לקחה את אמא שלי ואותי לבלות קצת ..קנתה כרטיסים לקולנוע וראינו "דיל טו פגל"...בכלל לא ידעתי מי זה שארוק..אהבתי את הסרט כי אהבתי את אקשאי קומר, אבל ככל שחרשתי את הסרט ועל השירים נוצרה כימיה..והאהבה לא דעכה....וזהו פחות או יותר, אגב הילדים שלי שהקטן (ישי) יש לו יומלדת מחר בן 9 ,והגדול (דניאל) בן 11 מאוד אוהבים את שארוק אמיטב , ריטיק (בעיקר בגלל השרירים), ואבישק...ותמיד מפנים את השולחן מהסלון ושמים "בת הגנרל" (מה הו נה) ורוקדים. אחי הגדול חרדי מאוד..ביקש אישור מהרב שלו לראות סרטים עם אמיטב בצ'אן כי זה עושה לו טוב בנשמה...הרב כמובן אמר "מצוה גדולה ליהיות בשמחה"..אז הוא היחיד שלא בוגד באמיטב..ניסיתי לשכנע אותו כמה מקסים שארוק...אין מצב. רק אמיטב.....,

ליאת חאן

08-02-2008
הי אני בת 30 גרושה +2 בנים גם רואה סרטים מגיל 0 הייתי מאוהבת באמיטב ואז בסייף עלי חאן ועכשין בשארוק כולם מדהימים.מזלט על היומולדת .הבן הקטן שלי חולה על אמיטב

אליאן לילי מאור

08-02-2008

היי שלום זו שוב אני...חחח

שמי אליאן

בת 35

נשואה ואם ל-3

גרה בשומרון (קדומים)

כרגע לא עובדת אבל מחפשת משהו מעניין

נכנסתי לעניין הבוליוודי ממש לא מזמן אבל נכנסתי חזק כדי להשלים פערים....חח

השחקנים האהובים עליי הם כמובן שארוק אך באותה מידה אבישק בצ'אן ואמיטב המדהים (והשובב) איישוואריה המדהימה שהיא יותר מסתם יפה ,היא שחקנית שנכנסת לדמות בצורה מדויקת (התשובה הנשית לשארוק) ללא ספק.

הסרטים האהובים עליי הם- קבהי קושי ,אומראו ג'או, לעולם אל תאמר שלום( עם המון רגישות לסרט הזה...), קשרי לב, ויר זארה כמובן ודבדאס ( שהבאסה בסרט הזה הוא הסוף העצוב)

tigermoti

08-02-2008

היי אני מוטי מחולון בן 49 התחלתי לאהוב סרטים מאז שהחל הוט בומביי

בילדותי נחשפתי לסרטים של ראג קאפור שיש לו מקום אצלי בלב עדהיום

אבל מאז שהיכרתי את אמיטב בצאן אני סוגד רק לו

לאחרונה התחלתי ליראות גם סרטי של שהרוק חאן אני אוהב גם את ראני מוקרגי וקאגול

אני משתתף בפורום בעיקר באופן פאסיבי

בעיקר אני אוהב ליראות דרמות מישפחתיות וסיפורי אהבה

מלי כהן

08-02-2008

היי לכולם...שמי מלי כהן אני נשואה+3 ילדים בגילאי 19,15,10.

גרה בקרית גת, אני נחשפתי לסרטים הודיים כשהכרתי את בעלי הסרט הראשון שראיתי ואהבתי היה אמר אכבר אנטוני ואז...פשוט שכחתי מזה והמשכתי הלאה בחיי...עד שיום אחד בעודי שוכבת בסלון (אחרי פריצת דיסק) מצוברחת ומשועממת החלטתי לצפות בערוץ הוט בומביי...הייתי לבד בבית ואז שידרו את הסרט "אולי לא יהה מחר" עם שארוק חאן ופריטי זינטה...

זהו!!! התאהבתי והתמכרתי...התחלתי לגלוש באתרים ולחפש כל מיני אינפורמציה,תמונות וסרטים...רציתי לדעת הכל על השחקן הנפלא הזה שריגש אותי וגרם לי לבכות עוד שעה אחרי שהסרט נגמר...ככה גם הגעתי לפורום הזה שהפך לבית השני שלי וכאן יש לי משפחה אמיתית חמה ואוהבת...וכולנו משוגעים לדבר הזה שנקרא הודו-בוליווד-סרטים...ובעיקר שארוק חאן!!!

שמחה שהפורום גודל ומתמלא באנשים שונים ומגוונים שגורמים לי להות בכל יום מההודעות והתגובות...יש שלי כאן אנשים שהם באמת חברים שלי וזה כייף אמיתי וזכות גדולה להיות חברה שלהם!!!

מקווה שנפגש בקרוב...ושלום כל הכבוד על היוזמה!!!

שבת שלום וליל מנוחה לכולנו!!!

אוהבת....

נטנט4

09-02-2008

היי לכולם

עשינו את זה אבל אין בעיה שוב

אני נטע-לי בת 28 נשואה + 2 ירושלמית \\

רואה סרטים הודיים מגיל 3 - מטורפת על אמיטב באצ'ן אין יום בלי מוסיקה או שבוע בלי סרט או שניים ...

כרגע - מעריצה גם את שארוק אבל חולה מטורפת על החתיך הפרטי שלי - חחח שהוא אמיר חאן - יפה ומתוק כמו שוקולד חלב !

אגב רוקדת להנאתי בשעות הפנאי .....

הפורום הזה הוא הבית השני שלי - כולם איתי בלב בחיי היום יום - ואני נהנת ביותר במפגשים ...
נטוש.

מיר2מיר

09-02-2008

טוב , אז עכשו תורי -

שמי מירי, בת 30 , נשואה , מתגוררת בנתניה .

הוריי חשפו אותי לסרטים הודים. אבא שלי היה מביא כל שבוע סרט הודי מספריית הוידאו , אני וארבעת אחיי היינו מצטופפים עם ההורים במיטה שלהם וכולנו יושבים, בוכים, שרים ונהנים .

בעקרון - עם "מות" עידן ספרית הוידאו היה קשה למצוא סרטים הודיים אז היתה לי הפסקה ארוכת שנים מצפייה בסרטים .

אחותי נסעה להודו אחרי הצבא וחזרה משם עם דיסק מההממםם שכל המשפחה התאהבה בו . ידענו שהדיסק הוא מאחד הסרטים רק שלא היה לנו מושג מאיזה סרט כי הוא היה צרוב ולא נכתב עליו דבר ...

לא זוכרת באיזה שנה זה היה אבל יום אחד פתחתי עיתון וראיתי שיש סרט הודי בקולנוע - דבדס . לא הכרתי את השחקנים אבל נורא רציתי ללכת .אני ואחותי נסענו לתל אביב בשבת בצהרים וצפינו בסרט. כ"כ נהננו ... השחקנים - מהדורי , שארוק ואישווריה , השירים, הריקודים , הצבעוניות , הסיפור המרגש וסוחט הדמעות .

כשהגענו הביתה - עשיתי מנוי ליס אינדיה והתחלתי לראות כל מה שיכולתי (ועניין אותי כמובן) במיוחד משך אותי שארוק לאחר ההופעה שלו בסרט .וגם רכשתי כמה סרטים מאייל בעקבות ההמלצות שלכם כאן .

ו... בגלל שהתחלתי להתעניין בשארוק גיליתי שהדיסק שאחותי הביאה מהודו הוא מהסרט מוהבטיין .

השחקנים שאהובים עליי הם - שארוק, אמיטב,אבישק, סלמן חאן, אמיר חאן ותמיד תשאר לי פינה חמה בלב לאחים קאפור - שאמי ושאשי שעל הסרטים שלהם גדלתי . מהשחקניות אני אוהבת את - מהדורי דיקסיט(חבל שהיא נעלמה), אישווריה , ראני מוקרג'י, פריטי זינטה . לכל השחקניות החדשות עדיין לא התחברתי .

סרטים שעשו לי את זה - דבדס, מוהבטיין, אולי לא יהיה מחר, ויר זארה ויש עוד הרבה ... אין ספק שאני גם צריכה להשלים עוד שלא צפיתי בהם...

אני חייבת לציין שגיליתי את הפורום הזה לא מזמן ואני ממש שמחה שמצאתי אתכם , כיף לחלוק את ההנאה הזו עם אנשים נוספים(תמיד חשבתי שאני דיי לבד בסיפור הזה) .

אוהבת אתכם , מירי

זהו !

linda levi

09-02-2008

היי

שמי לינדה בת 30 , נשואה +2 בני 3 , מתגוררת בפ"ת

נחשפתי לסרטים הודים מגיל 4 עוד שהיה את הכבלים הפיראטים וכמובן זה התחיל עם סרטים של אמיטב למרות שהסרט שחיזק לי את אהבה לסרטים שלהם היה דווקא "דיסקו דנסר" (הייתי מפספסת בית ספר בשביל לראות את הסרט). ב שנות ה-90 שהתחילו עם הכבלים היה את ערוץ המוזיקה של אסיה והיו שעות מסויימות שהיו נותנים שירים הודים מסרטים ושירי פופ של זמרים חדשים וכולם ידעו שלינדה לא מגיע בזמן לבית הספר ולשום מקום אחר עד שהשירים והמצעד לא היו נגמרים כמובן שחשבו שאני לא שפויה אבל זה עניין אחר

סרטים אהובים: אולי לא יהיה מחר - אפילו אחרי שבוע הרגשתי שנשמתי יוצאת, דבדאס, משהו זז בלב, לעולם אל תגיד שלום, בשמחה ובעצב, אומרו ג'אן, טר רה מפם,אהבות, ויר זארה, מצחצחי הנעליים (ישן מאוד), פני צלקת,המשאלה,הדממה, שחור,קשרים, פחם בוער ועוד סרטים רבים וטובים וגם הישנים

שחקנים אהובים: שארוק ואישוואריה באותה הנשימה - איך לא למען האמת זה נעשה כבר חולני, אמיטב הגדול, מדהורי דיקסית, קז'ול, רני מוקרג'י, אניל קאפור, בובי דאול, ראג'ש חאנה,שאשי ושאמי קאפור

זה על קצה המזלג

ביי ביי בינתיים

אגב שלום, רעיון נחמד להכיר אתכם.

אייליאב

10-02-2008

אייל

בן 33+ ..אב לבן 5 ובת כמעט שנתיים

נולדתי פג.....

אני מסוף שנות ה70 בעניין בתור ילד ההורים היו סוחבים...היה בזמנו סרט קראטה משולב אם הודי

סרטים אהובים

כל סרטי אמיטב בצ'אן מאז ועד היום

הכי זכור לי מהתקופה שהייתי בקולנוע- זה נסיב

שחקן אהוב-אמיטב בצ'אן

שחקנית(רבקה מיכאלי)וברצינות פריטי וראני

את שארוק אני מעריך מאד

מאדאם טוסו

10-02-2008

היי

אני אילנה שקוראת לעצמה מאדאם טוסו כי פגשתי אתשארוק במוזיאון מאדם טוסו בלונדון

אוהבת אךצורק את שארוק

ואוהבת את כול מי שאוהב אותו

מאדאם טוסו

10-02-2008

שלום

אני אילנה שקוראת לעצמה מאדאם טוסו

כי פגשתי את שארוק במוזיאון מאדאם טוסו בלונדון

כשחנך שם את בובתו

טסתי לשם במיוחד בשביל לראותו

עמדצי צמוד אליו והחזקתי את ידו פעמיים בין שתי כפותי

עד היום זה נראה לי כמו חלום

אוהבת את כול מי שאוהב אותו

שארוק חאן הנסיך

10-02-2008

עכשיו תורי חח . . סיגל צור בת 27 כמעט 28 . . איך התחלתי לראות סרטים הודים . . אממ . . אבא שלי רואה סרטים הודים משהייתי בת 6 וזה כניראה מדבק חח . . וזה נישאר לי עד היום . . שחקנים אהובים :שארוק חאן ,עמיטב בא'צן,ארג'ון ראמפל,ג'ון אברהם . . שחקניות אהובות:אייש המהממת ,קאג'ול המדהימה ,ראני ,פריטי זינטה . . סרט אהוב: קשה קשה קשה . . אין לי אחד של עמיטב למה יש לו הרבה יפים . . של שארוק : ויר זארה ,קאבי חושי,משהו זז בלב,אהובתי אני שלך,המאהב לוקח את הכלה . . ועוד . . קורבני,אראדנה,ידידי הפיל,פוליטיקה ויחסי משפחה ,טרזן הישן ועוד . .לסיום :שארוק איי לאב יו . .

הוספת תגובה להודעה ממשק משתמש ממשק ניהול עמוד מספר: 1
חדש !!!
כעת ניתן להיכנס לאתר גם מהטלפון
לכניסה מהסלולרי יש להכניס את הכתובת הבאה במכשיר
http://wap.co.il
אודות | תקנון | פרסום | דרושים | NORTCON LTD